קורסים וסדנאות

הומסטארט פועלת כפלטפורמה למגוון של אנשים עם תודעה חינוכית שמקורה בפילוסופיה המונטסורית. הצוות שלנו ביצירה מתמדת וכך גם היצע הקורסים והסדנאות שלנו. שווה לעקוב!


לפרטים, נא לפנות ל: admin@homestart.co.il

שני זילברשטיין

הקורס הדיגיטלי

הקורס הדיגיטלי של הומסטארט קם בכוונה להנגיש את הגישה ואת השיטה אותן מריה מונטסורי גילתה מזה מעל 100 שנה והוא נוצר באופן יעיל ומדויק מתוך רצון לתת את הבסיס להבנה של מונטסורי:

הוא עוזר ליצור את האדמה ולהבין את העומק של התרגילים, בזמן שהוא מדגיש את החשיבות של התהליכים שמתרחשים בכיתה במיוחד עם פתיחת השנה. מתוך הסרטונים והמפגשים בזום המשתתפים יבינו את חשיבות הדיוק והסדר, ואת העושר שמאחורי כל הדגמה וכל תרגיל.

מתוך הקורס תקבלו השראה ורעיונות יצירתיים איך להביא את המהות של מונטסורי בעזרת האביזרים המיוחדים שמלווים את העשייה בכיתה.

לפרטים נוספים ולסילבוס המלא לחצו כאן.

שני זילברשטיין בשיתוף עם ירון יעקב

אמן חינוך - מחזור 3 (אונליין)

בקורס הזה נתרגל ביחד חשיבת מונטסורי, בדיוק כמו שמתרגלים יוגה או מדיטציה. זהו קורס דיאלוגי והוויתי אליו כל אחד יביא את הצרכים והבקשות שלו, ואנחנו נכוון, ננחה, נדייק ונעמיק. בעזרת הקבוצה נדון, נחווה, נאתגר, נפרק ונרכיב מחדש את ה״האני המונטסורי״ של כל אחד מאיתנו, כפי שקורה בקהילות מונטסורי בבית ובמסגרות. נסרוק את הערכים של מדריך מונטסורי ונבין את הנקודות להם הוא כדי להדגיש מחובר להווית מונטסורי בכל מקום בו הוא נמצא.

לפרטים נוספים ולסילבוס המלא לחצו כאן.

סנדרה בלאיש

אמן-טסורי

מונטסורי רצתה להביא שלום - השלום מתחיל קודם אצל כל אחד מאיתנו מבפנים. שלום עם עצמנו. אמנות היא כלי להגיע לשלווה פנימית, לגעת בנפש, להירגע מכל מה שיש מסביב. התנסות עם חומרים מאפשרת פורקן בריא, זו דרך להוציא אנרגיה וליצור אנרגיה מסוג אחר. להגיע למאמץ, לריכוז, לסיפוק עצמי.

סנדרה מזמינה אתכם לצלול יחד עם ילדיכם אל תוך עולם של אמנות בסטודיו בסביבה מונטסורית; סביבה נגישה ואסתטית שמכבדת ומעודדת את הקצב ואת הדרך האישיים של כל ילד.

המשיכה ליצור היא חלק מובנה מהאישיות שלנו - היא מאפשרת לנו להביע את עצמנו. במשך הסדנה הילד יכיר ויחקור מגוון רחב של חומרי אמנות באופנים שונים, יפגוש יצירות חופשיות וגם מובנות. הילדה תפתח את טכניקות היצירה שלה ותחווה חוויה חושית שתאפשר לה לבוא במגע עם הנפש שלה. בעצם העשייה האמנותית מתקיים חיבור פנימה למקורות הכוח – יצירתיות, סקרנות, הבעה - דרך חיבור פנימה לאינטואיציה.

עבור ההורים, זו הזדמנות נהדרת לזמן איכות משותף ולראות את הילד שלכם מזווית קצת אחרת.

נועם שחף

הורות בגישת מונטסורי

סדנא מעשית בת ארבעה מפגשים במסגרתה נתרגל ונדייק את כישורי ההורות שלנו ואת הבטחון בדרך ההורית שלנו: בנייה של סביבה, תחושת מסוגלות ושפה שאיתה נוכל לגדול יחד עם הילדים שלנו.
סדנא מיועדת להורים לילדים שהם מגיל שנתיים ועד גיל שבע.

טל שפריר ושני זילברשטיין

שיחות על קשר

פרטים בהמשך.